Əziz Prezidentimiz İlham Əliyev!
"Mənim Prezidentim İlhamdı” qrupu Sizi yenidən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti seçilməyiniz münasibətilə təbrik edir!
Prezident seçkilərindəki möhtəşəm qələbəniz Azərbaycan xalqının iradəsiylə oldu!
Var olsun Azərbaycan xalqı!
Sizi Prezident seçən Azərbaycan xalqı Sizin yaratdığınız sabitliyə və əmin-amanlığa səs verdi!
Azərbaycan xalqı Sizin yaratdığınız iqtisadi yüksəlişə səs verdi!
Azərbaycan xalqı Sizin şəhərsalma sahəsindəki quruculuq və abadlıq işlərinizə səs verdi!
Azərbaycan xalqı Sizə şəhər və kəndlərimizdə yaratdığınız infrastrukturlara görə səs verdi!
Azərbaycan xalqı Sizə 10 il müddətində həyata keçirdiyiniz digər mühüm işlərə görə səs verdi!
Azərbaycan xalqı Sizin və ailənizin yüksək səmimiyyətinə səs verdi!
Var olsun Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev!
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində təbliğat və təşviqat proseslərində, Bakı və Sumqayıt şəhərlərindəki seçki məntəqələrində seçkiöncəsi proseslərin tədqiqində, seçkiöncəsi sorğuların keçirilməsində böyük fəallıq göstərən, seçki dövründə 61 seçki məntəqəsində aktiv müşahidələr aparan "Mənim Prezidentim İlhamdı” qrupu bəyan edir ki, bu ilki seçkilər 2008-ci ildə və ondan əvvəl keçirilən seçkilərə görə irəliyə doğru atılmış böyük addımdı!
Seçkilərdə heç bir zaman görünməyən böyük seçici fəallığı müşahidə olundu.
İcra hakimiyyətləri və polisin seçkiyə heç bir müdaxiləsi olmadı!
Demokratikliyinə, ədalətliliyinə və aşkarlığına görə seçkilər post-sovet məkanı ölkələri və regionumuz üçün bir nümunə oldu!
Seçki bülletenlərinin sayılması prosesi tamamilə şəffaf bir şəraitdə baş verdi!
Əziz Prezidentimiz İlham Əliyev! "Mənim Prezidentim İlhamdı” qrupu Sizi Azərbaycan Respublikasının Prezidenti seçilməyiniz münasibətilə təbrik edir, Sizə və ailənizə, Sizi Prezident seçən Azərbaycan xalqına sağlıq, salamatlıq və böyük uğurlar arzulayır!