Mauro İkardinin xanımı: "Bəzi qan testlərimin nəticələri mənfi oldu və..."
"Qalatasaray"ın müqavilə üçün səbirsizliklə gözlədiyi argentinalı hücumçu Mauro İkardinin həyat yoldaşı, həm də meneceri olan Vanda Nara xəstəliyi ilə bağlı ilk dəfə danışıb.
Mia.az xarici mətbuata istinadla xəbər verir ki, o, şiddətli qarın ağrısı ilə xəstəxanaya yerləşdirilməsindən sonra yayılan xəbərlərə belə aydınlıq gətirib: "Çərşənbə günü ildə bir dəfə etdiyim kimi rutin sağlamlıq testlərimi verdim. Bəzi qan testi nəticələri mənfi oldu və bu üzdən xəstəxanada qalası oldum. Hazırda evdəyəm, digər testlərimin cavabını gözləyirəm".
Xatırladaq ki, Argentina mediası Vanda Narada leykemiya (sümükdə qan xəstəliyi) xəstəliyinin aşkarlandığını yazıb.
Məlumat üçün bir daha qeyd edək ki, "Qalatasaray" Mauro İkardi ilə anlaşıb. Amma Vanda Naranın xəstəliyindən sonra argentinalı hücumçunun Türkiyəyə gəlişi ləngiyib. Gözlənilir ki, Vandanın test nəticələrindən sonra İkardinin Türkiyəyə gəliş tarixi bəlli olacaq.