Avropa Liqası: bu gün daha 43 oyun keçiriləcək

img

17-09-2020 [09:36]


Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin daha 43 oyunu keçiriləcək. 

Mia.az  xəbər verir ki, Azərbaycan təmsilçisi "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"ı qəbul edəcək.

Turun digər oyunlarında isə aşağıdakı komandalar üz-üzə gələcək:

16:00. “Kaysar” (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr)
16:15. “Ventspils” (Latviya) - “Rusenborq” (Norveç)
17:30. “Renova” (Şimali Makedoniya) - “Hayduk” (Xorvatiya)
18:00. “Ararat-Armeniya” (Ermənistan) - “Fola” (Lüksemburq)
18:00. “Astana” (Qazaxıstan) - “Buduçnost” (Monteneqro)
18:00. “Teuta” (Albaniya) - “Qranada” (İspaniya)
19:00. “Linkoln” (Cəbəllütariq) - “Reyncers” (Şotlandiya)
19:30. “Kuopio” (Finlandiya) - “Slovan” (Slovakiya)
19:45. “Botoşani” (Rumıniya) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)
20:00. “Bodo Qlimt” (Norveç) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)
20:00. “Höteborq” (İsveç) - “Kopenhagen” (Danimarka)
20:00. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Tottenhem” (İngiltərə)
20:00. “Neftçi” (Azərbaycan) - “Qalatasaray” (Türkiyə)
20:00. “Riterlay” (Litva) - “Slovan” (Çexiya)
20:30. “Olimpiya” (Sloveniya) - “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
20:30. “Flora” (Estoniya) - “Reykyavik” (İslandiya)
21:00. “Hibernians” (Malta) - “Fehervar” (Macarıstan)
21:00. “Laçi” (Albaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)
21:00. “Lokomotivi” (Gürcüstan) - “Dinamo” (M, Rusiya)
21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Kayrat” (Qazaxıstan)
21:00. “Sfantul” (Moldova) - “Partizan” (Serbiya)
21:00. MOİK (Bolqarıstan) - BATE (Belarus)
21:00. OFİ (Yunanıstan) - “Apollon” (Kipr)
21:00. “Konnah” (Uels) - “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan)
21:00. “Riqa” (Latviya) - “Tre Fiori” (San-Marino)
21:00. “Yurqorden” (İsveç) - “Europa” (Cəbəllütariq)
21:30. “İnter” (Andorra) – “Dandalk” (İrlandiya)
22:00. “Aris” (Yunanıstan) - “Kolos” (Ukrayna)
22:00. “Borats” (Bosniya və Herseqovina) - “Rio Ave” (Portuqaliya)
22:00. “Kukesi” (Albaniya) -  “Volfsburq” (Almaniya)
22:00. “Pyast” (Polşa) - “Hartberq” (Avstriya)
22:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Milan” (İtaliya)
22:00. “Standard” (Belçika) - “Bala Taun” (Uels)
22:00. “Sileks” (Şimali Makedoniya) – “Drita” (Kosovo)
22:15. "Mura" (Sloveniya) - “Orxus” (Danimarka)
22:30. “Kolreyn” (Şimali İrlandiya) - “Motervell” (Şotlandiya)
22:30. “Vikinq” (Norveç) - “Aberdin” (Şotlandiya)
22:45. “Dunayska” (Slovakiya) - “Yablonets” (Çexiya)
22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Bazel” (İsveçrə)
22:45. “Servett” (İsveçrə) - “Reyms” (Fransa)
22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) - “Floriana” (Malta)
23:00. “Topola” (Serbiya) - “Styaua” (Rumıniya)
23:05. “Honved” (Macarıstan) - “Malmö” (İsveç)

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Hollandiyanın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" komandaları növbəti mərhələyə yüksəlib. 

Digər xəbərlər
SON XƏBƏRLƏR