"Limitless Group"un daha bir uğuru: azərbaycanlı tələbə dünyanın ən yaxşı universitetinə qəbul olundu - 20 min dollar təqaüdlə
03-03-2025 [09:01]
Azərbaycanlı tələbə Gülarə Hüseynli ABŞ-ın TOP 6 universitetindən biri olan Johns Hopkins Universitetinin (JHU) Maliyyə üzrə magistr proqramına qəbul alıb.
Mia.az-ın məlumatına görə, "Limitless Group" xaricdə təhsil şirkəti tələbələrimizin dünya səviyyəli universitetlərdə təhsil alması üçün tam dəstək göstərir.
Bu barədə şirkətdən verilən məlumata görə, bu günlərdə şirkət daha bir uğura imza atıb: "Məhz bizim peşəkar komandamızın rəhbərliyi və strateji yanaşması sayəsində Gülarə qəbul prosesini uğurla tamamlayaraq JHU-nun tam zamanlı MS in Finance proqramına qəbul alıb.
Təkcə qəbul yox, həm də 20,000 dollarlıq təqaüd!
Gülarənın akademik uğurları və liderlik bacarıqları ona Dean’s Scholarship ($20,000) qazanmasına da imkan yaradıb. Bu, onun əzmkarlığının və Limitless Group-un dəstəklədiyi düzgün ərizə strategiyasının nəticəsidir!
Limitless Group – Sizin Xaricdə Təhsil Partnyorunuz!
Biz hər il yüzlərlə tələbənin dünyanın ən nüfuzlu universitetlərinə qəbul almasına və təqaüdlər qazanmasına dəstək oluruq. Gülara Hüseynlinin uğuru bunun növbəti sübutudur!
Əgər sən də dünyanın ən yaxşı universitetlərində oxumaq və möhtəşəm təhsil imkanlarından yararlanmaq istəyirsənsə, bizimlə əlaqə saxla və arzularına bizimlə çat!