Sənətlə 10 il əvvəl vidalaşan "Arxa Sokaklar"ın "Pınar"ından xəbər var - FOTO
18 ildir yayımlanan “Arka Sokaklar”ın ilk bölümlərində Rıza Babanın qızı "Pınar" obrazını canlandıran, sonra aktyorluğu buraxan Pınar Aydının yeni görüntüsü maraq oyadıb.
Mia.az Türkiyə mətbuatına istinadla xəbər verir ki, 2015-ci ildə ailə quran Aydın uzun müddətdir 2 oğlu və həyat yoldaşı ilə sadə həyat tərzi sürür.
Məlumata görə, Kanal D ekranlarında ən uzunömürlü serial olan “Arka Sokaklar”ın 2006-2008-ci illərdə yayımlanan bölümlərində "Rıza Baba"nın qızı "Pınar" obrazını canlandıran Pınar Aydın 2004-cü ildə "Akademi Türkiyə" musiqi yarışmasında 3-cü yeri tutub. Onun həttə mahnılarından ibarət albomu da buraxılıb. 2009-cu ildə “Kız Kaçıran”da oynayan Aydın 2011-2012-ci illərdə “Akasya Durağı”nda rol alıb.
2015-ci ildə "Giresunspor" klubunun baş direktoru Harun Ovalıoğlu ilə ailə quran Pınar Aydın bundna sonra sənətlə vidalaşıb.
Xəbərdə deyilir ki, o vaxtdan həyat yoldaşı ilə birgə Giresuna köçən Pınar Aydının iki oğlu var və o, adıçəkilən şəhərdə sadə həyat tərzi sürür