Volkan Dəmirəl "Fənərbaxça" ilə bağlı iddialara son qoydu
Adı “Fənərbaxça”nın baş məşqçisi vəzifəsinə hallanan Volkan Dəmirəl açqama verib.
Mia.az Türkiyə mətbuatına istinadla xəbər verir ki, hazırda "Hatayspor"un baş məşqçisi olan Volkan Dəmirəl arzusunun bu mövsüm Super Liqada “Hatayspor”la mübarizə aparmaq olduğunu deyib və bununla da keçmiş komandasına qapıları bağlayıb: "İyunun 29-da Rivada toplanacağıq. Federasiyamız və nazirliyimiz bizə çox dəstək verir. 15-16 futbolçumuz var. Bir çox oyunçumuz getməli oldu. Son vaxtlarda çoxlu oyunçunu izlədim. 3 ay çoxlu oyunçularla danışdım, görüşdüm. Bir yerə getməyə başladıq. Bunlarla bağlı hesabatımı başqanımıza verdim. İyunun 29-na kimi yeni transferlərimi həyata keçirsək, onları da daxil etməklə növbəti mövsümə ən yaxşı şəkildə hazırlaşmağa çalışacağıq. Təbii ki, arzularım var, amma indiki arzum “Hatayspor”un ayağa qalxıb mübarizə aparmasıdır. Bunun üçün əlimdən gələni etməyə çalışacağam”.