"Fənərbağça" Vinçenzo Montella ilə bağlı açıqlama yaydı
"Fənərbağça"nın baş məşqçisi vəzifəsinə adı hallanan "Adanaspor"un keçmiş baş məşqçisi Vinçenzo Montella ilə bağlı müəmma davam edir.
Mia.az xəbər verir ki, Türkiyə mətbuatında ""Fənərbağça" italiyalı məşqçi ilə əvvəlcə anlaşsa da, sonradan bu razılaşmanı pozub" başlıqlı xəbərlər artmağa başlayb.
Məsələ ilə bağlı az əvvəl "Fənərbağça" yeni açıqlama yayıb.
"Fənərbağça" klubun yaydığı məlumata görə, yayılan bvu xəbərlər gerçəyi əsk etdirimir: "Klubumuzun baş məşqçi Vinçenzo Montella ilə anlaşdığı və daha sonra ondan imtina etdiyi barədə bəzi media orqanları tərəfindən irəli sürülən xəbərlər həqiqəti əks etdirmir. Yeni mövsümdə komandamıza rəhbərlik edəcək baş məşqçiylə bağlı açıqlama yaxın günlərdə ictimaiyyətlə elan olunacaq".
Xatırladaq ki, İstanbul klubunun sükanı arxasına Sergen Yalçın, Abdullah Avcı və Luçeskunun da adları hallanırdı. Lakin bu gün yayılan məlumata görə, Sergen Yalçın Bakının "Neftçi" komandası ilə anlaşıb.