Mia.az 23 dekabr 2024-cü il tarixi üçün ulduz falını təqdim edir:
Qoç
Günün ilk yarısında bütün vacib işləri başa çatdırmağa çalışın. Bütün səylərinizdə şanslı olacaqsınız. Xarici və uzaq tərəfdaşlarla əlaqələr qurmaq üçün xüsusilə əlverişli andır. Bir çox Qoç perspektivli işgüzar əlaqələr qura biləcək. Nüfuzlu insanlardan gözlənilməz dəstək alacaqsınız.
Axşam yaxınlaşdıqca diqqəti ciddi məsələlərə cəmləmək çətinləşəcək. Əhvalın dəyişməsi başqaları ilə münasibətlərinizə mənfi təsir göstərə bilər. Ancaq təmkin və incəlik nümayiş etdirsəniz, münaqişələrin qarşısını almaq olar.
Buğa
Vaxtınızı boş yerə sərf etməsəniz çox şeyə nail olacaqsınız. Tez həyata keçirə biləcəyiniz və bununla da işgüzar nüfuzunuzu artıra biləcəyiniz perspektivli ideyalar ortaya çıxacaq. Bir çox Buğalar təcrübəli insanların məsləhətlərindən faydalanacaqlar, ona görə də yaşlı həmkarlar və ya qohumlarla ünsiyyətə laqeyd yanaşmayın. Mövcud əlaqələri gücləndirmək və yenilərini qurmaq mümkün olacaq. Uzun müddətdir davam edən iqtisadi problemlərin həlli üçün əlverişli gündür.
Günortadan sonra həssaslığınız daha da kəskinləşəcək. Sevdikləriniz bədbəxt söz desələr belə, onlardan inciməməlisiniz.
Əkizlər
Günün əvvəlində bir çox məsələləri eyni vaxtda həll etməli olacaqsınız. Evli Əkizlər yaxın qohumlarının problemlərinə vaxt ayırmalı olacaqlar. Hər şey düzələcək, ancaq əsəb gərginliyindən qaça bilməyəcəksiniz. Buna görə də özünüzü idarə etmək və sakit qalmaq sizin üçün çətin olacaq. Xərclərinizlə diqqətli olun, gözlədiyinizdən artıq xərcləmə ehtimalı var.
Günün ikinci yarısı kifayət qədər yaxşı keçəcək. Bu işarənin bir çox nümayəndəsi emosiyaların öhdəsindən gələ, sakitləşə və müsbət əhval-ruhiyyəyə uyğunlaşa biləcəklər. Axşam işgüzar və mehriban görüşlər və ya romantik görüşlər üçün əlverişlidir.
Xərçəng
Səhər saatlarından aktiv və enerji dolu olacaqsınız. Dəyərli təkliflər verə, peşəkar reputasiyanızı gücləndirə və rəhbərliyin gözündə özünü yaxşı tərəfdən göstərə biləcəksiniz. Rəsmi orqanlara baş çəkmək və nüfuzlu insanlarla əlaqələr qurmaq üçün əlverişli zamandır. Bəzi Xərçənglər o qədər əlverişli təəssürat yaradacaqlar ki, onlar perspektivli havadarlar əldə edəcəklər.
Axşama doğru sürəti azaltmalı və yeni işlərlə məşğul olmamalısınız. Diqqəti cəmləmək və düzgün qərarlar qəbul etmək çətinləşəcək. Sevilən birinin dəstəyi pis əhval-ruhiyyənin öhdəsindən gəlməyə kömək edəcək.
Şir
Digər insanları xüsusilə yaxşı başa düşə biləcəksiniz, bu da işgüzar ünsiyyətdə sizə kömək edəcəkdir. Nəzakət və natiqlik heç kəsi laqeyd qoymayacaq. Bir çox Şirlər perspektivli sövdələşmələr bağlaya və faydalı insanlarla sərfəli əlaqələr qura biləcəklər. Dünyaya çıxmaq xüsusilə uğurlu olacaq. Siz nəinki maraqlı təəssüratlar əldə edə, həm də perspektivli tanışlıqlar edə bilərsiniz.
Mümkündür ki, öz nöqteyi-nəzərini müdafiə etmək üçün mübahisə etməli olacaqsınız. Ancaq üzülməyin, işlər ciddi münaqişəyə çevrilməyəcək, xüsusən də sakit olmağı bacarsanız və şəxsi münasibətlərə girməsəniz.
Qız
Siz güc və enerji ilə dolu olacaqsınız. Əvvəllər öhdəsindən gələ bilmədiyiniz ən çətin işlərin öhdəsindən belə gələ biləcəksiniz. Danışıqlar müsbət inkişaf edəcək, bir-birini asanlıqla başa düşmək və kompromis həll yolu tapmaq mümkün olacaq. Bir çox Qız bürcü yaxın gələcəkdə onlar üçün faydalı olacaq faydalı məlumatları öyrənə biləcəklər. İş yerini dəyişmək və karyera yüksəlişi üçün yaxşı gündür.
Sizin ambisiyanız diqqətdən kənarda qalmayacaq. Məqsədlərinizə çatmaq yolunda əhəmiyyətli irəliləyiş əldə etmək fürsəti yaranacaq. Axşam saatlarında romantik hekayənin başlanğıcı ola biləcək yeni tanışlıqlar mümkündür.
Tərəzi
Anı ələ keçirin! Qarşınızda maraqlı perspektivlər açılacaq, onları vaxtında görmək və qaçırmamaq vacibdir. Əhəmiyyətli, lakin birdəfəlik nağd pul daxilolmaları ehtimal olunur. Müxtəlif insanlarla danışıqlar aparmaq yaxşı olar. Əksər Tərəzilər son dərəcə dərrakəli olacaqlar ki, bu da onlara çox mehriban olmayanlarla belə ümumi dil tapmağa kömək edəcək.
Axşama doğru sürəti azaltmağa və yükü azaltmağa dəyər. Evdə qalmaq, yaxınlarınıza diqqət yetirmək, sevdiyiniz insanın yanında olmaq üçün doğru andır.
Əqrəb
İşləri çox uzun müddətə təxirə salmayın. Günün ilk yarısı xüsusilə məhsuldar olacaq; vaxtınızı və enerjinizi ağıllı şəkildə idarə etmək vacibdir. Bəzi Əqrəblər qısamüddətli gəlir artımı yaşayacaqlar. Yeni iş ortaqları ilə əlaqələr qurmaq mümkün olacaq. Çox güman ki, yaxın gələcəkdə köməyi sizə faydalı olacaq nüfuzlu himayədarlar meydana çıxacaq.
Kiçik problemlərə yersiz əhəmiyyət verməyin. Qıcıqlanma və impulsivlik yaxınlarınızla münasibətlərə yaxşı təsir göstərməyəcək, buna görə də özünüzü idarə etməyə çalışmaq vacibdir.
Oxatan
Günə vacib işlərlə başlamayın. Tədricən iş ritminə daxil olun. Bir çox Oxatanlar bir az həssas və əsəbi olacaqlar ki, bu da onların diqqətini vacib şeylərə yönəltməsinə mane olacaq. Münaqişələrin baş vermə ehtimalını azaltmaq üçün ünsiyyəti məhdudlaşdırmağa və təkbaşına idarə edə biləcəyiniz işləri görməyə dəyər.
Tədricən vəziyyət yaxşılığa doğru dəyişəcək. Qətiyyətiniz və özünüzə inamınız bir çox problemləri həll etməyə imkan verəcək. Mübahisələri həll etmək, səhvləri düzəltmək mümkün olacaq.
Oğlaq
Sizi uğurlu və məhsuldar gün gözləyir. Heç vaxt belə bir şeylə qarşılaşmasanız belə, mürəkkəb və qeyri-adi məsələləri başa düşə biləcəksiniz. Təhsil almaq və ya bacarıqlarını təkmilləşdirməklə məşğul olan Oğlaqlar zərrə qədər çətinlik çəkmədən yeni biliklər öyrənə biləcəklər. Çoxdan gözlənilən xoş xəbəri alacaqsınız. Qısa işgüzar səfərlər yaxşı keçəcək və əlverişli imkanlar gətirəcək.
Axşam qonaqları qəbul etmək və ya çoxlu ümumi maraqlarınız olan insanlarla mehriban görüş üçün münasibdir. Cari məsələləri müzakirə etmək təkcə xoş deyil, həm də sizə faydalı fikirlər verəcəkdir.
Dolça
Günün ilk yarısında əhval dəyişikliyinin öhdəsindən gəlməkdə çətinlik çəkə bilərsiniz. Ağıllı şəkildə prioritetləşdirmək həmişə mümkün deyil. Kiçik, lakin çox zəruri bir şeyin itirilməsi ehtimalı var. Dolçaların əksəriyyəti üçün səhvlərə yol verməmək üçün qərar verməkdə tələsməmək vacibdir. Bu zaman vacib məsələləri müzakirə etməməlisiniz; çətin ki, kompromis tapa biləsiniz.
Bir az sonra hadisələr sizin xeyrinizə cərəyan etməyə başlayacaq. Yeni əlaqələr qurmaq, perspektivli tanışlıqlar etmək imkanları yaranacaq. Başladığınız bütün işləri tamamlayacaqsınız və istirahət etmək üçün vaxt tapa biləcəksiniz.
Balıq
Dürüstlüyünüz və səmimiliyiniz sizə müxtəlif insanlarla tez bir zamanda ümumi dil tapmağa imkan verəcək. Mövqeyinizi müdafiə etmək və haqlı olduğunuzu sübut etmək yaxşı olar. Bununla belə, həddi aşmayın, həddindən artıq sərt və kateqoriyalı olmayın. Bəzi Balıqlar başqalarının müqaviməti ilə üzləşə bilər, lakin istəsələr, kobud kənarları uğurla hamarlayacaqlar.
Günün ortasında böyük işlərin öhdəsindən gəlməyə imkan verəcək güc və enerji artımı ehtimal olunur. Ən çətin tapşırıqlar belə sizin əlinizdə olacaq. Axşam saatlarında yaxınlarınızla səbirli davranmalısınız. /Bizimyol.info